Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

The Swarm (2020) a.k.a La nuée

Biznesi i një nëne beqare në një fermë karkalecash nuk po shkon aq mirë. Ajo zbuloi rastësisht se gjaku i bën ata të lulëzojnë dhe bën çmos për të fshehur sekretin e saj.