Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

The Roundup (2022)

I ndjekur nga Ma Seok-do, i cili shkon në një vend të huaj për të ekstraduar një të dyshuar. Megjithatë, ai zbulon raste të tjera vrasjesh dhe mëson për një vrasës që kishte kryer krime kundër turistëve për shumë vite.

Duration: 106 min

Release:

IMDb: 7.2