Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

The Reef: Stalked (2022)

Pas vrasjes së motrës së saj, Nic, motra e saj më e vogël dhe dy miqtë e saj kërkojnë ngushëllim përmes një aventure me kajak në ishullin e Paqësorit. Disa orë pas udhëtimit, gratë përndiqen nga një peshkaqen dhe duhet të bashkohen, të përballen me frikën e tyre dhe të shpëtojnë njëra-tjetrën.

Duration: 89 min

Release:

IMDb: N/A