Turn off light Favorite Comments () Report
5
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
Stream in HD Download in HD

The Policeman’s Lineage (2022)

Kur babai i tij vdes kur ishte i vogël, Çoi vendos të ndjekë hapat e tij si polic dhe të shohë sesi është jeta e një polici.

Genre: AziatikCrimeDramaDrame

Director:

Country:

Duration: 119 min

Release:

IMDb: 6.1