Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Terrorizers (2021) a.k.a. Qing chun shi lian

Jetët dhe marrëdhëniet e kryqëzuara të një grupi 20-vjeçarësh në Taipei testohen pas një incidenti tragjik që i lidh të gjithë.

Duration: 127 min

Release:

IMDb: 6.0