Search results for "Sam Claflin"
Enola Holmes (2020)

Enola Holmes (2020)

Enola Holmes (2020)
IMDb: N/A
123 min

Kur motra adoleshente e Sherlock Holmes, Enola zbulon që nëna e saj është zhdukur, ajo niset për ta gjetur atë, duke u bërë një super mendjelehtë në të drejtën e…

Country: 
The Corrupted (2019)

The Corrupted (2019)

The Corrupted (2019)
IMDb: 5.6
103 min

I sapo-liruar nga burgu, një boksier i talentuar do vetëm të ribashkohet me djalin e tij dhe të jetojë një jetë të qetë. Por kur vëllai i tij përzihet në…

Country: 
Genre: Crime, Thriller
Charlie’s Angels (2019)

Charlie’s Angels (2019)

Charlie’s Angels (2019)
IMDb: 4.2
118 min

Elena Houghlin është shkencëtare, inxhiniere dhe shpikëse e Calistos, një burim i qëndrueshëm energjie që do të revolucionarizojë mënyrën se si njerëzit përdorin fuqinë. Por kur teknologjia bie në duar…

Country: