Turn off light Favorite Comments () Report
  • Server 1
3
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3.00 out of 5)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Space Sweepers (2021) a.k.a Seungriho

Në vitin 2092 ekuipazhi i një anije kozmike që mblidhte mbetje hapësinore gjen një vajzë të vogël që kërkohet nga qeveria dhe nga terroristët.

Duration: 136 min

Release:

IMDb: 6.6