Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Space Dogs: Tropical Adventure (2020)

Kur një vorbull misterioze dhe e rrezikshme shfaqet në tropikët e Oqeanit Atlantik, astronautët Belka dhe Strelka dërgohen për të hetuar. Me ndihmën e miqve të tyre të mirë, Belka dhe Strelka duhet të veprojnë përsëri heroikisht dhe të përfundojnë një mision të guximshëm për të shpëtuar planetin së bashku me shtëpinë e largët të miqve të tyre të rinj aliene.