" frameborder="0" allowfullscreen>
Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Showtime (2002)

Kur pas gabimit të bërë nga gjaknxehtësia, detektivi Preston detyrohet të luajë në një shfaqje televizive me një patrullues që aspiron të bëhet detektiv dhe aktor, jeta e të dyve kthehet përmbys nga producentja dhe ekipi i saj i xhirimit, që i ndjekin ngado.

Duration: 32S min

Release:

IMDb: 5.5