Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

She’s the Man (2006)

Kur vëllai i saj vendos të largohet për disa javë, Viola shkon në shkollën e tij elitare të konviktit, e maskuar si ai, dhe vazhdon të bjeri në dashuri me futbollistin yll të shkollës së tij dhe mëson se ajo nuk është e vetmja me telashe romantike.

Duration: 105 min

Release:

IMDb: 6.3