Search results for "2017"
Venom: Let There Be Carnage (2021)

Venom: Let There Be Carnage (2021)

Venom: Let There Be Carnage (2021)
IMDb: 5.9
97 min

Edi Brok përpiqet të rifitojë karrierën duke marrë në intervistë vrasësin serial Klitus Kesidi, i cili si ai bëhet mbartësi simbiotik i një përbindëshi të quajtur Kasaphanë, duke u arratisur…

Country: 
Cars 3 (2017)

Cars 3 (2017)

Cars 3 (2017)
IMDb: 6.7
102 min

Vetëtima Mekuin niset në një rrugëtim për t’i provuar një brezi të ri makinash garash që ai është akoma makina më e mirë e garave në botë!

Country: 
Mia (2017) +18

Mia (2017) +18

Mia (2017) +18
IMDb: 6.7
11 min

Mia rrëfen jetën e saj më intime, të pacensuruar, në qasjen e saj të parë ndaj një bote krejtësisht të re dominimi dhe nënshtrimi.

Country: 
Becoming Warren Buffett (2017)

Becoming Warren Buffett (2017)

Becoming Warren Buffett (2017)
IMDb: 7.5
90 min

Historia e investitorit legjendar Warren Buffett që e nisi si një djalë ambicioz nga Nebraska I fiksuar pas shifrave dhe u bë njeriu më i pasur e më i respektuar…

Country: 
Genre: Documentary
The Nile Hilton Incident (2017)

The Nile Hilton Incident (2017)

The Nile Hilton Incident (2017)
IMDb: 6.7
111 min

Një pastruese është dëshmitare e një vrasjeje në një hotel dhe kjo çështje i ngarkohet një polici, por më vonë do të zbulohet se persona të rëndësishëm nuk duan që…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
Kung Fu Yoga (2017)

Kung Fu Yoga (2017)

Kung Fu Yoga (2017)
IMDb: 5.2
107 min

Dy profesorë arkeologjie vihen në kërkim të një thesari të humbur. Bashkë me asistentët – studentë të tyre nisen për një aventurë që i çon nga akujt e Tibetit në…

Country: 
A Violent Man (2017)

A Violent Man (2017)

A Violent Man (2017)
IMDb: 5.6
107 min

Një praktikues i arteve marciale e gjen veten duke luftuar për jetën e tij pasi vajza me të cilën ai kalon vetëm një natë gjendet e vdekur.

Country: 
Genre: Crime, Drama
The Incredible Jessica James (2017)

The Incredible Jessica James (2017)

The Incredible Jessica James (2017)
IMDb: 6.5
85 min

Një dramaturge në Nju Jork zë shoqëri me një djalë, gjatë periudhës së ndarjes nga lidhja e saj dy vjeçare.

Country: 
A Christmas Prince (2017)

A Christmas Prince (2017)

A Christmas Prince (2017)
IMDb: 5.8
92 min

Kur një gazetare hyn e infiltruar si mësuese për të marrë informacione të brendshme rreth një princi donzhuan, ajo ngatërrohet në disa intriga mbretërore dhe përfundon duke gjetur dashurinë- por…

Country: 
The Fortress (2017)

The Fortress (2017)

The Fortress (2017)
IMDb: 6.8
140 min

Në 1636, Dinastia Qing sulmon Joseonin.Mbreti Injo detyrohet të tërhiqet në Fortesën malore të qytetit Namhansanseong.Ata janë të izoluar nga bota jashtë.Ndërkohë që në oborrin mbretëror ka përplasje mes ministrave…

Country: 
Moglie e marito (2017) a.k.a Husband & Wife

Moglie e marito (2017) a.k.a Husband & Wife

Moglie e marito (2017) a.k.a Husband & Wife
IMDb: 6.4
100 min

Të martuar prej dhjetë vitesh, dhe në krizë të plotë, një çift mendon për divorcin. Por pas një eksperimenti shkencor të dështuar, ata papritmas e gjejnë veten brenda trupit të…

Country: 
Genre: Comedy
Spider-Man: Homecoming (2017)

Spider-Man: Homecoming (2017)

Spider-Man: Homecoming (2017)
IMDb: 7.4
133 min

Piter Parker përpiqet që të balancojë jetën shkollore me luftimin e krimit si Njeriu Merimangë. Spiderman

Country: 
Icarus (2017)

Icarus (2017)

Icarus (2017)
IMDb: 7.9
120 min

Kur Brajan vendos të zbulojë të vërtetën e dopingut në historinë e sportit, një takim me shkencëtarin rus transformon të gjithë historinë nga një eksperiment personal në një thriller gjeopolitik.

Country: 
Little Spirou (2017) a.k.a Le petit Spirou

Little Spirou (2017) a.k.a Le petit Spirou

Little Spirou (2017) a.k.a Le petit Spirou
IMDb: 4.5
86 min

Spiruja i vogël, është një nxënës që nuk dëshiron të ndjekë profesionin që ka paracaktuar familja për të. Së bashku me shokët e tij trazovaçë dhe komikë, ai vendos të…

Country: 
Genre: Comedy
HD Eps8 La Casa de Papel a.k.a Money Heist – Me Titra Shqip

La Casa de Papel a.k.a Money Heist – Me Titra Shqip

La Casa de Papel a.k.a Money Heist – Me Titra Shqip
HD
TMDb: 8.5
70,47 min

La Casa de Papel a.k.a Money Heist – Me Titra Shqip To carry out the biggest heist in history, a mysterious man called The Professor recruits a band of eight…

Status: Returning Series
Genre: Crime, Drama
All I Wish (2017)

All I Wish (2017)

All I Wish (2017)
IMDb: 5.1
94 min

Një stiliste aspiron të gjejë suksesin në profesion dhe në dashuri. Historia ndërpritet një herë në vit, gjithmonë në të njëjtën datë: në ditëlindjen e saj.

Country: 
Genre: Comedy, Romance
#REALITYHIGH (2017)

#REALITYHIGH (2017)

#REALITYHIGH (2017)
IMDb: 5.2
99 min

Kjo është historia e një vajze e cila që e vogël u dashurua me djalin me të bukur të shkollës. Ajo kaloi shumë vështirësi por që në fund ëndërra e…

Country: 
Genre: Comedy
Sleepless (2017)

Sleepless (2017)

Sleepless (2017)
IMDb: 5.6
95 min

Një polic përzihet me kriminelët e gabuar dhe ata i rrëmbejnë djalin. Ai shkon në një disko për ta shpëtuar. Shumë lidhje të fshehta dalin dhe zbulohen më pas.

Country: 
The Star (2017)

The Star (2017)

The Star (2017)
IMDb: 6.2
86 min

Gomari Bo është mërzitur me jetën e tij monotone dhe dëshiron të bëjë diçka ndryshe. Ai, bashkë me shokun e tij të ngushtë, pëllumbin Dejv, nisin një udhëtim aventuresk natën…

Country: 
The Spacewalker (2017)

The Spacewalker (2017)

The Spacewalker (2017)
IMDb: 7.3
140 min

Ngjarjet e filmit zhvillohen në vitet ’60 të shekullit XX, gjatë Luftës së Ftohtë dhe garës hapësinore midis Bashkimit Sovjetik dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Rusët planifikojnë të jenë…

Country: 
Peace Breaker

Peace Breaker

Peace Breaker
IMDb: 6.1
112 min

Një detektiv i pandershëm moralisht kalon një nga ditët më të këqija të jetës së tij pasi ai përpiqet të mbulojë një krim aksidental.

Country: 
Genre: Crime
Christmas Inheritance (2017)

Christmas Inheritance (2017)

Christmas Inheritance (2017)
IMDb: 5.7
104 min

Për të qenë drejtoresha e përgjithshëme, një trashëgimtare e ardhshme është sfiduar nga babai i saj për t’i dërguar një letër Krishtlindjesh personalisht ish-partnerit të tij në qytetin e tyre…

Country: 
Genre: Romance
Anna and the Apocalypse (2017)

Anna and the Apocalypse (2017)

Anna and the Apocalypse (2017)
IMDb: 6.0
93 min

Një apokalips zombish kërcënon qytetin e përgjumur të Little Haven në Krishtlindje duke detyruar Anën dhe miqtë e saj të luftojnë dhe të këndojnë në rrugën e tyre për të…

Country: 
HD Lino 3D (2017)

Lino 3D (2017)

Lino 3D (2017)
HD
IMDb: 5.8
94 min

Lino works as an entertainer at children’s parties, but he can’t stand the way children treat him, making fun of him because he works in a cat’s costume. Determined to…

Country: 
HD Manhunt: Unabomber

Manhunt: Unabomber

Manhunt: Unabomber
HD
TMDb: 7.7
42 min

Në vitin 1995, krijuesi i profileve Jim Fitzgerald hyn në task forcën “Unabomber”. Fitzi rekomandon metoda të reja për të krijuar një profil, por nuk gjen mbështetje nga drejtuesit e…

Status: Ended
Genre: Crime, Drama, Mystery