Search results for "2014"
Beyond the Reach (2014)

Beyond the Reach (2014)

Beyond the Reach (2014)
IMDb: 5.6
91 min

Një biznesmen i rëndësishëm i apasionuar pas gjuetisë dhe një djalosh i ri, guidë vendase, luajnë një lojë të rrezikshme gjatë gjuetisë në shkretëtirën Mojave.

Country: 
Genre: Thriller
Skin Trade (2014)

Skin Trade (2014)

Skin Trade (2014)
IMDb: 5.6
1 min

Pasi familja e tij vritet nga një gangster serb, agjenti i Policisë së Nju Jorkut, Nik (Dolph Lundgren) në bashkëpunim me një agjent tajlandez (Tony Jaa) shkojnë në Azinë juglindore…

The Scribbler (2014)

The Scribbler (2014)

The Scribbler (2014)
IMDb: 5.3
88 min

Një vajzë e re po përballet me personalitetet e saj të shumta shkatërruese duke përdorur një procedurë të re eksperimentale të njohur si “Djegia Siameze”.

Country: 
Genre: Thriller
The One I Love (2014)

The One I Love (2014)

The One I Love (2014)
IMDb: 7.0
91 min

Një çift problematik nisen për të kaluar 1 fundjavë të bukur, por rrethanat e çuditshme e komplikojnë më tej situatën e tyre.

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
300: Rise of an Empire (2014)

300: Rise of an Empire (2014)

300: Rise of an Empire (2014)
IMDb: 6.2
102 min

Bazuar në romanin e fundit të Frank Miler Herhes, filmi “300 Ngritja e Një Perandorie”, na tregon betejën e gjeneralit Themistokli, që përpiqet të bashkojë grekët për një sulm që…

Country: 
Genre: Action, Drama, War
K-9 Adventures: Legend of the Lost Gold (2014)

K-9 Adventures: Legend of the Lost Gold (2014)

K-9 Adventures: Legend of the Lost Gold (2014)
IMDb: 5.4
90 min

Kur Kasi dhe miqtë e saj ndeshen me një orë xhepi të vjetër, të thyer, ata fillojnë një udhëtim të papritur për të zbuluar sekretin e legjendës së Arit të…

Country: 
Genre: Family
Lou! Journal infime (2014)

Lou! Journal infime (2014)

Lou! Journal infime (2014)
IMDb: 6.1
104 min

Lulu i kalon ditët duke ngrënë ushqim të porositur, duke luajtur me macen e saj dhe duke spiunuar një fqinj të çuditshëm, por kur nëna e saj bie në dashuri,…

Country: 
Genre: Comedy
Planes: Fire & Rescue (2014)

Planes: Fire & Rescue (2014)

Planes: Fire & Rescue (2014)
IMDb: 6.0
83 min

Kur Dasti mëson se motori i tij është dëmtuar dhe mund të mos garojë më kurrë, bashkohet me një njësi zjarrfikësish pyjorë që të trajnohet si zjarrfikës.

Country: 
The Amazing Spider-Man 2 (2014)

The Amazing Spider-Man 2 (2014)

The Amazing Spider-Man 2 (2014)
IMDb: 6.6
142 min

Për Piter Parkërin, jeta është ngarkuar. Ndërmjet jetës si „Njeriut-Marimangë“, duke zënë njerëz të këqij dhe jetës si „Pitër Parkër“ duke qëndruar me personin që ai e dashuron, Guin Stejsi….

Country: 
Trash (2014)

Trash (2014)

Trash (2014)
IMDb: 7.2
114 min

Tre djem në Brazil zbulojnë në grumbullimin e plehrave diçka për të cilën do të ndiqen nga policia dhe do të mundohen të bëjnë gjënë e duhur me të…

Country: 
Rise of the Legend (2014)

Rise of the Legend (2014)

Rise of the Legend (2014)
IMDb: 6.5
131 min

Nga fundi i Dinastisë Qing diku nga mesi i shekullit të 19-të, Guanzhou është i zhytur nga korrupsioni, varfëria dhe krimi. Banda e Tigrit të Zi që komandohet nga Mjeshtër…

Country: 
Genre: Action, Drama
Wild Tales (2014)

Wild Tales (2014)

Wild Tales (2014)
IMDb: 8.1
122 min

Gjashtë tregime të shkurtra që eksplorojnë ekstremitetet e sjelljes njerëzore që përfshijnë njerëzit në ankth.

Country: 
Capital Punishment (2014) a.k.a Rampage: Capital Punishment

Capital Punishment (2014) a.k.a Rampage: Capital Punishment

Capital Punishment (2014) a.k.a Rampage: Capital Punishment
IMDb: 6.1
93 min

Një burrë merr përsipër një stacion televiziv dhe ka një numër të pengjeve si një platformë politike për të zgjuar njerëzimin në vend të parave.

Country: 
Earth to Echo (2014)

Earth to Echo (2014)

Earth to Echo (2014)
IMDb: 5.8
91 min

Një grup fëmijësh kalojnë, natën e fundit bashkë duke ndihmuar një mik të vogël alien të kthehet në shtëpi. Por ata vënë veten në rrezik prej gjuetarëve që duan këtë…

Country: 
HD In the Blood (2014)

In the Blood (2014)

In the Blood (2014)
HD
IMDb: 5.7
108 min

Kur bashkëshorti i saj gjatë pushimev në Karaibe humb, gruja e ti vendos veten e saj në pushtimen e njerëzve dhe përgjitësin për gjetjen e burrit.

Country: 
HD 3 Days to Kill (2014)

3 Days to Kill (2014)

3 Days to Kill (2014)
HD
IMDb: 6.2
117 min

Një agjent i shërbimeve sekrete(Kevin Costner), me një historik të rëndë, mëson se vuan nga një sëmundje vdekjeprurëse dhe se i kanë mbetur vetëm pak muaj jetë. Kjo do bëhet…

Country: 
HD Ride Along (2014)

Ride Along (2014)

Ride Along (2014)
HD
IMDb: 6.2
99 min

Roja e sigurisë Ben i bashkëngjitet policit Xhejms, në një patrullim 24 orësh për t’i vërtetuar atij që është i aftë të martohet me motrën e tij.

Country: 
Genre: Action, Comedy
HD Seal Team Eight Behind Enemy Lines (2014)

Seal Team Eight Behind Enemy Lines (2014)

Seal Team Eight Behind Enemy Lines (2014)
HD
IMDb: 4.5
98 min

Një ekip me tetë ushtarë, duhet të luftoi në rrugen e fsheht të armikut , në Kongo të Afrikes të parandaloi vjedhjen dhe kontrabanden e cila po ndodhë…

Country: 
Genre: Action, Drama, War
HD The Hungover Games (2014)

The Hungover Games (2014)

The Hungover Games (2014)
HD
IMDb: 3.7
85 min

Pasi festuan martesën e Doug, në një hotel te një cilësie te mrekullueshme në Laughlin, NV, djemtë e Hungover, Bradley Ed dhe Zach zgjohen dhe tmerrohen kur e shohin që…

Country: 
Genre: Comedy
HD Jamesy Boy (2014)

Jamesy Boy (2014)

Jamesy Boy (2014)
HD
IMDb: 6.3
109 min

Një fëmijë i cili, kaloi jeten në burg po sa të lirohet ai deshiron që të kaloi jetën e qetë , po gjithçka shkon ndryshe , kur ai bashkohet me…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Romance