Search results for "2003"
Finding Nemo (2003)

Finding Nemo (2003)

Finding Nemo (2003)
IMDb: 8.2
100 min

Pasi djali i tij kapet nga një zhytës në det dhe dërgohet në Sidnej, një peshk-klloun i ndrojtur niset në një udhëtim për ta sjellë në shtëpi.

Country: 
Genre: Animation, Family
Anger Management (2003)

Anger Management (2003)

Anger Management (2003)
IMDb: 6.2
2 min

Dejv Buznik është një biznesmen i cili dënohet gabimisht me një program për menaxhimin e zemërimit, ku takon një instruktor agresiv.

Country: 
Genre: Comedy
Matchstick Men (2003)

Matchstick Men (2003)

Matchstick Men (2003)
IMDb: 7.3
116 min

Një mashtrues shumë i zoti, por fobik dhe partneri i tij janë gati për të mbyllur një punë fitimprurëse, kur vajza adoleshente e të parit shfaqet papritmas.

Duplex (2003)

Duplex (2003)

Duplex (2003)
IMDb: 5.9
89 min

Aleks dhe Nansi janë një çift i ri, të cilët janë në kërkim të apartamentit të ëndrrave. Apartamenti i tyre i ri është plotë surpriza. Çfarë i pret ata?

Genre: Comedy
Tears of the Sun (2003)

Tears of the Sun (2003)

Tears of the Sun (2003)
IMDb: 6.6
121 min

Një komandant i forcave speciale, e udhëheq skuadrën e tij në një mision në xhunglën Nigeriane, për të shpëtuar një doktoreshë, e cila do t’i bashkohet skuadrës vetëm nëse ata…

Country: 
Genre: Action, Drama, War
Taxi 3 (2003)

Taxi 3 (2003)

Taxi 3 (2003)
IMDb: 5.8
84 min

Emilien dhe Danieli çuditërisht do të bëhen të dy baballarë, mirëpo bashkë duhet të kapin një bandë babagjyshësh.

Country: 
Genre: Action, Comedy
Terminator 3 Rise of the Machines (2003)

Terminator 3 Rise of the Machines (2003)

Terminator 3 Rise of the Machines (2003)
IMDb: 6.3
109 min

Arnold Schwarzenegger ne Rolin e nje ushtari Robot nga e ardhmja i cili udheton per ne toke. Misoni i tij te mbroje nje Djalosh 20 vjecar dhe gruan e tij…

Country: 
HD In Hell (2003)

In Hell (2003)

In Hell (2003)
HD
IMDb: 6.2
98 min

Një burre duhet të mbijetoi nga një burg, i cili është futu pasi ati i kishin vrarë gruan, ai duhet të bëjë një jetë, të tmerrshme që do të luftoi…

Country: