Turn off light Favorite Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Overcomer (2019)

Trajneri i skuadrës së basketbollit, në një shkolle të krishterë, humb thuajse gjithë skuadrën e tij, për shkak të shpërnguljeve masive të qytetarëve, pasojë e mbylljes së fabrikës së qytetit. Në këto kushte, ai pranon të bëjë trajnerin e skuadrës së atletikës, të përbërë nga një vajze e vetme, që vuan nga astma dhe mbart një histori të dhimbshme jete.

Duration: 119 min

Release:

IMDb: 6.4