Turn off light Favorite Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Ne Zha (2019)

I lindur me fuqi të veçanta, një djalë rekrutohet për të luftuar demonët dhe për të shpëtuar komunitetin që e ka frikë atë.

Duration: 110 min

Release:

IMDb: 7.7