Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Marry Me (2022)

Superyjet e muzikës Kat Valdez dhe Bastian po martohen para një audiencë globale të fansave. Por kur Kat mëson, disa sekonda para betimeve të saj, se Bastiani ka qenë i pabesë, ajo vendos të martohet me Charlie, një i huaj në turmë.

Duration: 112 min

Release:

IMDb: 6.2