Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Love Hard (2021)

Një vajzë nga Los Angelos, e pafat në dashuri, bie në dashuri me një djalë të Bregut Lindor në një aplikacion takimesh dhe vendos ta befasojë atë për pushime, vetëm për të zbuluar se ajo është mashtruar. Kjo komedi romantike tregon përpjekjen e saj për të rënë në dashuri.

Duration: 104 min

Release:

IMDb: 6.3