Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Lou! Journal infime (2014)

Lulu i kalon ditët duke ngrënë ushqim të porositur, duke luajtur me macen e saj dhe duke spiunuar një fqinj të çuditshëm, por kur nëna e saj bie në dashuri, jeta e saj merr një kthesë të papritur.

Duration: 104 min

Release:

IMDb: 6.1