Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

LOL (2012)

Ndërkohe qe po fillon viti i ri shkollor, zemra e Loles thyhet nga i dashuri i saj, dhe me vone ajo surprizohët nga shoku më i ngushte i saj, muzikanti premtues Kyle, i cili shpreh ndjenjat e tij për të.

Duration: 97 min

Release:

IMDb: 4.4