Turn off light Favorite Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Knives Out (2019)

Një detektiv heton mbi vrasjen e kryetarit të një familjeje eksentrike dhe luftarake.

Duration: 130 min

Release:

IMDb: 8.1