Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Into the Wind (2022) a.k.a Pod wiatr

Ajo u diplomua në një shkollë të mesme prestigjioze në Varshavë dhe u regjistrua në mjekësi në një nga universitetet më të mira në Londër. Ai punon si instruktor për surfing në bregdet falë të cilit kombinon fitimin e parave dhe pasionin. Ata do të takohen në Hel. Sharmi i pazakontë i djalit e bën vajzën të kalojë kufijtë e saj dhe të hyjë në një botë krejtësisht të panjohur të sërfit, muzikës dhe argëtimit. A është marrëdhënia e Anias dhe Mihalit mjaft e fortë për të kapërcyer vështirësitë dhe për t’u bërë më shumë se thjesht një dashuri pushimesh?

Duration: 107 min

Release:

IMDb: 5.2