Turn off light Favorite Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Hachi: A Dog’s Tale (2009)

Një dramë e bazuar mbi historinë e vërtetë të një profesori kolegji dhe një qeni të cilin ai e merr në shtëpi.

Duration: 93 min

Release:

IMDb: 8.1