" frameborder="0" allowfullscreen>
Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Dog Day Afternoon (1975)

Tre hajdutë bankash amatorë planifikojnë të grabisin një bankë. Një grabitje e thjeshtë e bukur: Hyni, merrni paratë dhe ikni. Fatkeqësisht, grabitja e supozuar e pakomplikuar befas bëhet një makth i çuditshëm pasi çdo gjë shkon keq.

Duration: 125 min

Release:

IMDb: 8.0