Turn off light Favorite Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Dallas Buyers Club (2013)

Lajmi i diagnostifikimit me SIDA e hodhi Ron Udruf në një vorbull emocionesh. Ai fillon të gjejë mënyra për të mjekuar veten pasi mjekimet në spitale duken të dyshimta. Nisja e një biznesi ilaçesh të paligjshme, dhimbja, zhgënjimi, dashuria dhe lufta me ligjin e pret atë.

Duration: 117 min

Release:

IMDb: 8.0