Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Crocodile Island (2020)

Ndërsa fluturonte mbi Detin e Trekëndëshit të Dragoit, një aeroplan keq funksionon, duke detyruar një ulje emergjente në ishullin e Krokodilit. Lin Hao, vajza e tij dhe pasagjerët e tjerë përfshihen në një betejë për mbijetesë.

Duration: 86 min

Release:

IMDb: 4.1