Turn off light Favorite Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Blue is The Warmest Color (2013)

Jeta e Adele-s ndryshon, kur ajo takon Emm-en, një grua e re me flokë ngjyrë blu, e cila do të lejojë atë për të zbuluar dëshirën, për të mbrojtur veten si grua dhe si një e rritur. Para të tjerëve, Adele rritet, kërkon veten, humb veten dhe në fund të fundit e gjen veten me anë të dashurisë dhe humbjes.