Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Blind War (2022)

Ish-kapiteni i forcave speciale, Dong Gu, plagoset duke mbetur përgjithmonë i verbër, gjatë një misioni të dështuar. Pasi del gradualisht nga mjegulla dhe dëshpërimi, armiku i vjetër rishfaqet, për ta kërcënuar me vajzën e tij…

Duration: 103 min

Release:

IMDb: N/A