" frameborder="0" allowfullscreen>
Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Better Nate Than Ever (2022)

13-vjeçari Nejt Fostër ëndërron të bëhet një yll i madh në Broduei. Ai dhe shoqja e tij e ngushtë Libi planifikojnë një udhëtim të guximshëm në Nju Jork për të marrë pjesë në provat për “Lilo dhe Stiç: Shfaqa muzikore”.

Duration: 94 min

Release:

IMDb: 6.2