Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Becoming Warren Buffett (2017)

Historia e investitorit legjendar Warren Buffett që e nisi si një djalë ambicioz nga Nebraska I fiksuar pas shifrave dhe u bë njeriu më i pasur e më i respektuar në botë.

Duration: 90 min

Release:

IMDb: 7.5