Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

A Christmas Prince: The Royal Baby (2019)

Është koha e Krishtlindjeve në Aldovia dhe një foshnje mbretërore është gati të lindë. Amber dhe Riçard presin anëtarët mbretërorë nga një mbretëri e largët për të rinovuar një armëpushim të shenjtë, por kur traktati zhduket, paqja rrezikohet dhe një mallkim i lashtë kërcënon familjen e tyre.

Duration: 84 min

Release:

IMDb: 5.4