Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

A California Christmas: City Lights (2021)

Vazhdim i “Një Krishtlindje në Kaliforni”. Ndjek Kelli dhe Xhosef një vit pasi ata ranë në dashuri, tani drejtojnë një fermë qumështi dhe punishte vere, por romanca e tyre kërcënohet kur detyrimet e biznesit dhe familjare e thërrasin Xhosefin në qytet.